طراحی های گرافیکی شرکت

طراحی های گرافیکی شرکت

امروزه طراحی های گرافیکی نه یک حرفه بلکه بصورت هنر و صنعت در آمده است و بسیاری از مشاغل چه در داخل و خارج کشور با وجود ابزار تبلیغاتی مناسب و فعالیت های تبلیغاتی منوط به طرح های گرافیکی به بهترین نتایج ممکن می رسند از این رو طرحهای گرافیکی که در قالب های مختلف از جمله کارت ویزیت، کاتالوگ، بروشور و غیره عرضه می شوند انقلابی در تبلیغات و بازاریابی غیر مستقیم ایفا می کنند.

بهترین نمونه بارز این فعالیت ها در بخش فروش محصولات الکترونیکی بود که چندین شرکت بزرگ در ایران با کمک نمایندگی های خود بهترین نتیجه را گرفتند و با چک اولین سری حرفه ای بروشور و کاتالوگ ها با طراحی چند لایه و جنس مرغوب کاغذ توانستنذ فروش خود را چندین برابر کنند.

در این راستا چندین شرکت با این تفکر که این راه را چیش بروند شروع به فعالیت کردند اما به نتیجه نرسیدند که بعد از تحقیقاتی مشخص شد مهمترین بخش این شکست نه فقط جنس کاغذها و مراحل ساخت و پخش آنها، بلکه نوع طراحی بوده است. مسلئه ای که هنوز هم در کشور به آن اهمیت داده نمی شود.

بنابراین شرکتها به حالت چند تخصصی در حوزه تبلیغات تبدیل شدند از جمله شرکتهای صرف طراحی، چاپ و پخش تبذیل شدند.اما شرکت چاپ هزارنقش پارسیان افتخار دارد که این فعالیتها را در قالب یک شرکت مستقل ارائه کند، تمامی مراحل بازاریابی، طراحی، تامین کاغذ و مواد مصرفی آن،انواع چاپ با دستگاههای پیشرفته در داخل این مجموعه بصورت جمیع انجام می شود که علاوه بر تسریع در انجام کار محوله هزینه ها را به دلیل اینکه واسطه ها کمتر شده است کاهش داده و مشتریان را در تک تک مراحل انجام کار حمایت می کند.

 امید اینکه با شعار تخصص و تلاش در این مجموعه روند مناسبی در روند اشتغال و تجارت برای افراد جامعه و بالاتر از آن برای کشور عزیزمان بوجود بیایید.

منبع: شرکت چاپ هزارنقش پارسیان

برچسب ها: طراحیگرافیکی

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 

آخرین نوشته ها