بروشور

بروشور

بروشورها به اطلاعات جزئی و منحصر به فرد در مورد خاصیت یک نوع محصول، فواید و عملکردها، قیمت آن، تنوع  و  موارد استفاده می پردازد که برای مصرف کننده مفید است و انتخاب محصول توسط مصرف کننده(تجاری - خدماتی)بوسیله ی آن سریع تر و ساده تر می گردد.

بوسیله ی بروشورها شما می توانید تعداد محصولات بیشتری را به صورت خاص در یک آگهی تبلیغاتی درج نمایید بدین گونه که آنها را می توان بصورت تک تک یا یک خانواده محصول در تبلیغ قرار داد و به علت داشتن اطلاعات تخصصی تر نسبت به دیگر انواع تبلیغات و دارا بودن فضای بیشتر برای عکس، متن، اینفوگرافی، اشکال آماری و غیره میتوان به راحتی تصویری گیرا و کامل از محصول ارائه نمود که طراحی جذاب و زیبا به همراه رنگبندی های متنوع که خاص طراحی بروشور است جزو بهترین راهکارهای تبلیغات محصولات و خدمات برای مصرف کننده می باشد.

در ضمن بروشورها معمولا ارزان هستند و در اندازه های مختلف و با سلیقه شما چاپ می گردند. معمولا تیراژ آنها می باشد زیرا قرار است که در میان مصرف کنندگان بسیاری توزیع گردد و همچنین میزان گرم کاغذ آنها می تواند به دلخواه شما انتخاب شود، اما معمولا آنها را با گرم پایین انتخاب می کنند تا هزینه ی آن ارزانتر تمام شود و  هم خواندن آنها برای مصرف کننده ساده تر باشد.

 برای مشاهده نمونه های بیشتر کلیک کنید!

برچسب ها: بروشور

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 

آخرین نوشته ها