جعبه و بسته بندی

جعبه و بسته بندی

جعبه و بسته بندی آماده سازی کالا جهت حمل‌ و نقل، توزیع، انبار کردن، فروش و مصرف می ‌باشد. بسته‌ بندی یک عملیات تجاری و در عین حال هنری و جذاب برای مشتری می باشد که کاربرد آن محافظت و نگهداری از کالا، حمل و نقل و حتی تبلیغ کالا می باشد.

چه بسیار محصولاتی که بخاطر داشتن بسته بندی زیبا و شکیل در کنار استقامت و جنس عالی جعبه ی آن باعث فروش بیشتر آن محصول شده بجز اینکه محصول برای افراد جامعه تبدیل به برند مناسبی شده تبلیغ گسترده ای برای شرکت تولید کننده به وجود می آورد و باعث اعتماد آنها شده و براحتی دیگر محصولات شرکت را خریداری می کنند و به رقیب سرسختی برای شرکتهای دیگر بوجود می آورد.

با این که چاپ بسته بندی بصورت حرفه ای به تازگی مورد توجه قرار می گیرد پس پیشگام بودن در این عرصه با بسته بندی های تک باعث برند سازی می شود و فبها هر تولیدکننده فعال و هوشمند به این مقوله توجه خاصی می کند و بخشی از اطمینان فروش محصولاتشان را در گرو آن می بینند.

جعبه های مقوایی با کاغذ استاندارد در وزنهای 230 الی 500 و حتی تا 700 گرمی تولید می شود و دیگر مقواهای یک، سه و پنج لایه لمینتی می باشند که محافظت بیشتری را دارا هستند و می تواند به حجم و اشکال مختلف تولید شود.

 برای مشاهده نمونه های بیشتر کلیک کنید!

 

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 

آخرین نوشته ها